"Oktatás és kutatás a biológiai sokféleségért"

Természetbúvár

Utolsó frissítés: 2023 február 22.

Oktatás és kutatás a biológiai sokféleségért címmel jelent meg publikáció a Természetbúvár 2021. 5. számában

A 2021. február 1-jén életre hívott Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem földrészünk egyik legnagyobb agrárfókuszú, interdiszciplináris felsőoktatási intézménye. A Szent István Egyetemre épül, ahogy erről magazinunk előző számában is hírt adtunk. Minden képzésével arra törekszik, hogy az emberi tevékenység a természettel összhangban fejlődhessen. Olyan gazdaságért és társadalomért dolgozik, amely nemcsak használja, hanem őrzi és lehetőségeihez mérten gazdagítja is a tájat, a természeti környezetet, és együttműködik az értékek védelme érdekében.

ÍRTÁK | HELTAI MIKLÓS, SALÁTA DÉNES, PETŐ ÁKOS, BÓDIS JUDIT, CENTERI CSABA, CZÓBEL SZILÁRD, FARKAS SÁNDOR, KONDOROSY ELŐD, LANSZKI JÓZSEF, MALATINSZKY ÁKOS, NAGY PÉTER, TORMÁNÉ KOVÁCS ESZTER

A Természetbúvár 2021. 5. számában a teljes cikk itt érhető el és a 10-11. oldalakon olvasható.